Diskuse

Datum: 06.10.2014

Vložil: Rene Vais

Titulek: Re: Finsko - snowmod

Nemam rad snowmod preto, že by som si v normalnom mode skracoval trat alebo lietal do mantinelov snazim sa jazdit cisto a neskracovat si RZ ,nemal by som z toho dobry pocit a aj tak by som klamal len sam seba, len si nejako neviem na to zvyknut preto som hlasoval aby snow mod nebol mozna by bolo dobre ten normalny celkom zrusit a nechat len snowmod tak by to jazdili vsetci a nebolo by potrebne nieco menit a stale nastavovat co myslite??

Datum: 24.08.2014

Vložil: vlasta

Titulek: ČR

tak jsem vlastní pitomostí přišel o účast v závodě....před dovo jsem si na poslední chvíli nainstaloval místo N 14 URT jen 14....

Datum: 25.08.2014

Vložil: Pila

Titulek: Re: ČR

Z podobných důvodů přemýšlím o tom,že by se příští sezónu škrtal nejhorší výsledek.Kažký se občas zapomene regnout,nebo nestihne odjet některý ze závodů...

Datum: 26.08.2014

Vložil: Vlk

Titulek: Re: ČR

... a proč jsi nejel s tou N14??

Datum: 26.08.2014

Vložil: vlasta

Titulek: Re: Re: ČR

...protože jsem vše nechal na poslední chvíli - neměl nainstalované auto,bez setupu /jo,šlo by to možná na default/ - a v neděli nastupoval na noční, a to musím před tím spát...a a taky mě o dovolené vytopili sousedi kuchyň - trošku práce okolo...

Datum: 29.06.2014

Vložil: Karlos BRT

Titulek: pocasko

ahoj.neni to trosku divne ptat se jake chceme pocasko?!jses poradatel tak to tam sekej jak ty sam uznas a nocoment!nejsme ve skolce jezdime rally !(a ja to auto potom klidne osplachnu:-))

Datum: 29.06.2014

Vložil: Pila

Titulek: Re: pocasko

Čau. Je to trošku divné no. Ale dělám to pro vás tak chci co nejvíc vyhovět ;-) A nebudu to přísně dodržovat, je to spíš orientační.

Datum: 29.06.2014

Vložil: Karlos BRT

Titulek: Re: Re: pocasko

ze to delas je urcite super a za to dik!ale delej topodle sebe a nas moc neres:-)

Datum: 14.07.2014

Vložil: Pila

Titulek: Re: Re: Re: pocasko

Vidíš to, anketa mně stejně nepomohla protože je vyrovnaná :-D

Datum: 01.06.2014

Vložil: ZOUHAR Pavel

Titulek: Ceny?

Co hezkýho jste si připravili pro celk. vítěze? ;-)

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek