pravidla ALL-CUP 2014

 

1. Šampionát - Bude se skládat ze 113 rychlostních zkoušek (seznamrozdělených do 12 soutěží. (všechny volně dostupné rychlostí zkoušky)

2. Registrace do šampionátu -  Jezdec musí být registrován pouze na stránkách pluginu (rbr.onlineracing.cz/) a to pod skutečným příjmením a jménem (jezdec registrovaný pouze libovolným nickem může odstartovat, posléze bude dotázán na pravé jméno). Není potřeba se dále nikde registrovat. Šampionát je vypsán pouze pro jezdce české a slovenské národnosti. (ONLY ČR,SK DRIVERS!!!)

3. Registrace do závodu - Bude probíhat na stránkách pluginu a bude ukončena vždy 24 hodin před závodem.

4. Bodování :

 celkové    ve třídě

 

5. Poškození - Realistcké.

6. Superally - Vždy v půlce a po skončení soutěže. 300 trestných sekund na každou RZ.

7. Harmonogram soutěž - Start vždy v pondělí 00:01 a cíl v neděli 23:59. 7x se pojede soutěž, která bude mít 8-12 RZ daného státu a pak se pojede ještě 5x "MIX" soutěž, kde budou zbylé RZ co se jinam nevešly.

8. Povolené auta - Všechny dostupné na pluginu.

9. Kontrola zkracování - Pořadatel si vyhrazuje právo vyžádat replay od kteréhokoliv jezdce během 10-ti následujících dní po závodě. Za zkrácení tratě se považuje úmyslné vyjetí mimo vozovku za účelem získání výhody.

10. Reset - Schvaluje se pouze 2x za závod s řádným oddůvodněním co se stalo. A pouze v případě, že "nenastoupil na RZ". "havárie v RZ" automaticky znamená zamítnutí žádosti o reset, ale pokud někomu spadne při rozjeté rz, může zažádat o dopočítání času. Dostane SR časy za zbylé RZ.